CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite L INATTENDU sprl in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order of the reciever Sluiting-Closing-Clôture 15/12/2014 1 Terrastafel met 4 stoelen/table de terrasse, avec 4 chaises, 2 Terrastafel met 4 stoelen/table de terrasse, avec 4 chaises, 3 Terrastafel met 2 stoelen/table de terrasse, avec 2 chaises, 4 Terrastafel met 2 stoelen/table de terrasse, avec 2 chaises, 5 Terrastafel met 2 stoelen/table de terrasse, avec 2 chaises, 6 Terrastafel met 2 stoelen/table de terrasse, avec 2 chaises, 7 Terrastafel met 2 stoelen/table de terrasse, avec 2 chaises, 8 Terrastafel met 2 stoelen/table de terrasse, avec 2 chaises, 9 Terrastafel met 2 stoelen/table de terrasse, avec 2 chaises, 10 Terrastafel met 2 stoelen/table de terrasse, avec 2 chaises, 11 Terrastafel met 4 stoelen/table de terrasse, avec 4 chaises, 12 Terrastafel met 4 stoelen/table de terrasse, avec 4 chaises, 1
13 Parasol met publiciteit/parasol avec publicité RICARD 14 Parasol met publiciteit/parasol avec publicité RICARD 15 Parasol met publiciteit/parasol avec publicité RICARD 16 2 plantenbakken/ 2 vases avec plante 17 2 plantenbakken/ 2 vases avec plante 18 2 plantenbakken/ 2 vases avec plante 19 2 plantenbakken/ 2 vases avec plante 20 2 decoratiepotten/ 2 pots de décoration 21 Decoratieve wandkader voorstellende bouddha/ Cadre décoratif représentant bouddha, 92x122cm 22 2 plantenbakken/ 2 vases avec plante 23 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 24 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 25 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 26 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 27 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 28 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 29 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 30 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 31 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 32 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 33 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 34 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 35 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 36 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 37 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 2
38 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 39 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 40 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 41 Rechthoekige tafel met 2 stoelen, bruine skai bekleed/ Table 42 4 stoelen, bruine skai bekleed/ 4 chaises, skaï brun 43 4 stoelen, bruine skai bekleed/ 4 chaises, skaï brun 44 2 fauteuils, stof bekleed/ 2 fauteuils recouverts de tissu 45 Rechthoekige houten tafel/table en bois rectangulaire, 188x78cm 46 Halfronde houten tafel met vaas/table en bois, demi-ronde avec vase 47 Design spiegel/miroir design, 60x178cm 48 Design spiegel/miroir design, 60x178cm 49 Decoratieve plafondverlichting/ensemble de lustres et objets décoratif 50 Decoratieve plafondverlichting/ensemble de lustres et objets décoratif 51 Lage houten tafel/table basse en bois, 100x100cm 52 Lage houten tafel/table basse en bois, 100x100cm 53 Lage houten tafel/table basse en bois, 100x100cm 54 Vier 3-zitsbanken, beschadigd/4 canapés 3 places, abimés 55 Gasfornuis/Poêle à gaz, fabr. DEVILLE 56 Houten plantenhouder/ Porte plante rustique en bois 57 Houten plantenhouder/ Porte plante rustique en bois 58 Houten plantenhouder/ Porte plante rustique en bois 59 Houten plantenhouder/ Porte plante rustique en bois 60 2 decoratieve voorwerpen/2 objets de décoration 61 Kinderstoel plus kapstok en hoge fauteuil/chaise enfant avec porte manteau et fauteuil 62 Lot placemats in skai/lot de set de table en skaï 63 Houten kast vv. 2 deuren en 3 laden/armoire de rangement en bois, 2 portes et 3 tiroirs, 134x87x62cm 64 Design spiegel/miroir design, 150x100cm 65 4 plafondlampen/4 lustres 66 Lot div. bestek/lot de couverts diff. 67 Stofzuiger/Aspirateur, fabr. DAEWOO, 1800W 3
68 Flessenrek, inh. 8 flessen rode wijn/petite étagère pour bouteilles de vin avec 8 bouteilles de vin rouge, BOUCHARD AINE et FILS 69 Wijnkoelkast/Armoire à vin réfrigérée, fabr. SAMSUNG, type RW13EBSS, cap. 29 flessen/bouteilles 70 Kassasysteem/Caisse enregistreuse tactile, fabr. TOSHIBA met/avec ticketprinter/imprimante ticket, fabr. POSTLIGNE 71 Koffiezetmachine/Machine à café, fabr. SAN MARINO, type DORA 72 Koffiemolen/Moulin à café, fabr. G.ROSSI, met/avec afvalbakje/bac à marc 73 Hifi-keten/Chaine hifi, fabr. THOMPSON met/avec 3 luidsprekers/enceintes, fabr. JBSYSTEM 74 Rvs ijsblokjesmachine/machine à glaçons en inox, 60x80x58cm 75 Lot div. glazen/ Lot de verres différents 76 Lot div. decoratieve voorwerpen/lot d objets décoratifs divers 77 Citruspers/Presse fruit met/avec mixer, fabr. TRISTAR 78 Plm. 25 div. aangebroken flessen sterke dranken, /Env. 25 bouteilles d alcool déjà entamées 79 Lot div. dranken en leeggoed/lot de boissons et vidanges diff., wo./ea. div. bieren/diff. bières, Looza, Coca Cola, water/eau, etc. 80 Rvs tafel/table inox, 180x85x70cm, zonder inhoud/sans le contenu 81 Rvs koeltafel vv. 3 deuren en 2 laden/armoire réfrigérée en inox avec plan de travail, 3 portes et 2 tiroirs, 220x84x70cm 82 2 microgolfovens/2 micro-ondes, fabr. CANDY 83 2 div. bains-marie différents, wo./ea, fabr. CATERCHEF, type FOODWARMING SYSTEM 84 Rvs tafel/table inox, 80x84x70cm, zonder inhoud/sans le contenu 85 Gasfornuis/Cuisinière au gaz, DIAMOND, type G4SF7 86 Bakplaat plus grill/coupe-feu et grill, zonder merk/sans marque 87 Prof. friteuse prof., fabr. SPIDEX 88 Lot div. kookpotten en pannen/lot de casseroles, poêlons divers 89 Rvs koeltafel vv. 2 deuren en saladbar/armoire réfrigérée en inox, 2 portes avec plan de travail et saladbar, fabr. FRIULINOX 90 Rvs riteuse plus microgolfoven/friteuse en inox avec microonde, fabr. SAMSUNG 91 Rvs mixer/mixer en inox, fabr. ROBOT COUP, type MP450 ULTRA 4
92 Rvs vleessnijmachine/trancheuse pour couper la viande en inox 93 Rvs werktafel/etagère en inox, 160x112x45cm 94 Keukenrobot/robot de cuisine, fabr. KENWOOD, type MAJOR PREMIER 95 Kleine koelcel/petite chambre froide, 150x200x180cm (vérifier pour démontage) 96 Vitrinediepvrieskast/Congélateur vertical, porte vitrée, fabr. ISA, 66x198x68cm 97 Rvs plateauwagentje/chariot à plateau en inox 98 Rvs serveerwagentje/servante en inox 99 Rvs ind. vaatwasmachine plus rvs spoelbak vv. sproeikraan/lave-vaisselle ind. en inox avec évier et douchette 100 2 diepvrieskoffers/2 congélateurs, type bahut, in slechte staat /mauvais état 101 Rvs kast (schroot)/armoire inox (pour mitraille), zonder inhoud/sans le contenu 102 Elektrische handendroger/sèche main électrique, fabr. VELTIA 103 Droogkast/Sèche-linge, fabr. SIEMENS, type E46-16 104 Wasmachine/Machine à laver, fabr. SIEMENS, type varioperfect E14-16 105 24 flessen rosé wijn/24 bouteilles de vin rosé, BOUCHARD AINE & FILS, 75cl 106 24 div. flessen rode wijn/24 bouteilles diff. de vin rouge, wo./e.a. LOS VASCOS 2012, BLASON D AUSSIERES 2010, BOUSQUET 2013, etc., 75cl 107 24 div. flessen wijn/24 bouteilles diff. de vin, wo./e.a. PINOT BLANC, LOS VASCOS 2013, CRISTAL, LES SILICES, etc., 75cl 108 24 div. flessen wijn/24 bouteilles diff. de vin, wo./e.a. ENARIA, CRISTAL, TAVEL 2013, PINOT BLANC 2012, MUSCAT, CHABLIS 2012, etc., 75cl 109 24 div. flessen wijn/24 bouteilles diff. de vin, wo./e.a. BERNARD MASSARD brut, CHABLIS, ST EMILION, CLAIRETTE DE DIE, etc., 37,5/75cl 110 Lot zout-en pepervaatjes/lot de salière et poivrier 111 2 plantenbakke/2 bacs à plantes 112 Terrastafel met 4 stoelen/table de terrasse, avec 4 chaises, 113 Terrastafel met 4 stoelen/table de terrasse, avec 4 chaises, 114 4 terrasstoelen/4 chaises de terrasse 5
115 4 terrasstoelen/4 chaises de terrasse 6